Komplexní vzdělávání dospělých

S týmem svých spolupracovníků Vám nabízím kvalitní kurzy a semináře v těchto oblastech: Jazyková výuka angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny a španělštiny v Rychnově nad Kněžnou, Hradci Králové a okolí, intenzivní kurzy v rámci celé ČR, komunikace a koučink v obchodě a managementu (pro firmy „na míru” i otevřené semináře), reklama a propagace firem, organizací, dále jiné odborné kurzy a semináře„na míru”. Vzdělávání u nás = vysoká profesionalita, vstřícnost a osobní přístup.

Výuka jazyků / Jazykové kurzy

S týmem svých spolupracovníků Vám nabízím kvalitní výuku angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny. Můžete se zapsat do celoročních otevřených jazykových kurzů v Rychnově nad Kněžnou nebo Hradci Králové, požádat o individuální výuku nebo si objednat firemní výuku „na míru”. Při výuce spolupracujeme s rodilými mluvčími, používáme moderní metody výuky, které Vám pomohou se skutečně „rozmluvit”.

Intenzivní víkendové jazykové kurzy

Naší specializací v jazykové výuce jsou intenzivní týdenní nebo víkendové kurzy angličtiny, francouzštiny a němčiny. Smyslem těchto intenzivních kurzů je výrazně prohloubit Vaše konverzační schopnosti, dodat Vám sebedůvěru a jistotu v těch nejběžnějších životních situacích, které Vás mohou potkat v zaměstnání či při dovolených. Nejste spokojení se svým mluveným projevem? Chcete se zlepšit? Přijďte k nám. S námi mluvit budete!

Poradenství, služby pro firmy

Poskytujeme poradenství a odborné služby v těchto oblastech: marketingové služby (marketingové analýzy a jejich vyhodnocení, realizace marketingových a propagačních akcí včetně jejich vyhodnocení a reportingu), poradenství v reklamě a propagaci, poradenství, zpracování a administrace projektů. Se svým týmem Vám nabízím profesionalitu, vstřícnost a osobní přístup.

Comments are closed.